DOKKER VAN

Dacia Dokker VAN

Dacia Dokker Vani eelised

Töökindlat ja vastupidavat Dacia Dokker Vani iseloomustab ka suur kandevõime, mis võimaldab vedada erineva iseloomuga kaupa. Dacia Dokker Van - see on auto praktilistele professionaalidele.

Madalad ülalpidamiskulud

Soetusmaksumust ja igapäevaseid kasutuskulusid ning läbisõitu ja kogu kasutusaega arvesse võtvad ekspluatatsioonikulud on:

- soetusmaksumus: ostuhind - tagasimüügihind
- kasutuskulud: kütusekulu (sisaldab kütuse hinda), tehnohooldus (sisaldab hooldustöid ja detailide maksumust), rehvide ostuhind ja vahetus, kindlustus.

Dacia Dokker Vani eelised

Kandevõime

Rohkem kui tarbesõiduk

Funktsionaalne ja praktiline

Kandevõime 750 kg*, kaubaruumi maht 3,3 kuni 3,9 m3 ning kaubaruumi laadimispikkus 1,9 kuni 3,11 m, muudavad su elu lihtsamaks. Dokker Van on ideaalne sõiduk firmadele või eraisikutele, kes tegelevad äriga ja vajavad praktilisi lahendusi. See on usaldusväärne ja vastupidav, eristudes oma kandevõimekusega, mis võimaldab ohutult kõiksugu varustust ja materjale vedada .

* Alates varustustasemest Confort.

Väline disain

Dokker Vani ei projekteeritud mitte ainult kui rekordmahuka kaubaruumiga kaubikut, vaid ka kui eriliselt kauni siluetiga autot. Vaatamata muljetavaldavatele mõõtmetele, tõmbavad tähelepanu harmoonilised kerejooned, mis üheaegselt väljendavad nii usaldusväärsust kui dünaamikat.

Sisekujundus

Sisemine ruum

Külgmine lükanduks

Tänu maksimaalsele küljeukse ava laiusele omas kategoorias (703 mm), on Dacia Dokker Vani kaubaruumile eriti lihtne ligi pääseda. Praktiline, kui laadimiseks ruumi napib.

Dacia Easy Seat

Kuni 3,3 m3 kasuliku pinnaga kaubaruum. Tänu multifunktsionaalsele Dacia Easy Seat istmele, saad suurendada ja optimeerida kaubaruumi suurust.

Kaubaruum

Osaline või täielik kaubaruumi polsterdus kaitseb kaubaruumi ning võimaldab seda kiiremini laadida.

* Lisavarustus

Usaldusväärne kaubakinnitus

8 kinnitusaasa võimaldavas sul kauba usaldusväärselt paigale kinnitada.

Juhikoht

Juhikoht on funktsionaalne ja mugav. Erilist tähelepanu oleme pööranud ergonoomikale: elektriliste aknatõstukite lülitid paiknevad uksepaneelil, konditsioneeri juhtnupud on kergesti ligipääsetavad ning audiosüsteemi juhtimiseks saab kasutada rooli all asuvat kaugjuhtimispulti. Näidikuteplokis kuvatav info on kergesti loetav.

Tehnoloogiad

Suur varustusevalik

Dacia Plug&Radio

Dacia Plug&amp;Radio  komplektis sisaldub suure ekraaniga raadio, rooli all asuv kaugjuhtimispult, MP3 CD-mängija, esipaneelil paiknevad USB ja audiopistik ning Bluetooth<sup>®</sup> ühendus.

Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all.

Töökindlus ja ohutus

Naudi rahu

Electronic Stability Control

ESC (elektrooniline stabiilsuskontroll) on aktiivne ohutussüsteem, mis toetab sõiduki teelpüsimist kurvides.

Turvapadjad

Dacia Dokker on varustatud õhkturvapatjadega. Kui kavatsed paigalda lapse turvatooli kõrvalistmele, lülita kõrvalistuja turvapadi kindlasti välja. See lihtne liigutus tagab maksimaalse turvalisuse.

Varustustasemed

 • CONFORT CLIM

  € 11 890 Alates
  CONFORT CLIM
   ABS-pidurid + hädapidurdusassistent
   Elektrooniline stabiilsuskontroll
   Juhi turvapadi
   Päevasõidutuled
   Musta värvi kaitserauad ees ja taga
   Asümmeetriline tagauks (1 / 3-2 / 3)
   Kaks külgmist aknata liugust
   Roolivõim
   Mehaaniline kliimaseade
   Kesklukustus
   Elektrilised esiaknad
   8 kaubakinnituskonksu kaubaruumi põrandal
   Aknaga eraldussein salongi ja kaubaruumi vahel
   Musta värvi küljepeeglite korpused
   Tekstiilist istmekatted
   Varuratas
   Raadio- ja kõlarivalmidus
   Külgmised kaitseliistud
   Reguleeritava kõrgusega turvavööd
   Laealune riiul
   Kandevõime 750 kg
   Teekonnakompuuter
   15'' terasveljed

Prev Next