UUS LOGAN

UUS DACIA LOGAN

Ruumikas sedaan kogu perele

Elegantset siluetti ja uuenenud kere esiosa toetab uus Y-kujuline LED-tulede joon - uus LOGAN demonstreerib täiesti uut disaini. Tänu praktilisele varustusele, funktsionaalsele pakiruumile ja ühtedele parimatele ruumikuse näitajatele omas klassis, on selle uues salongis tagatud erakordne mugavus kogu perele. 

DISAIN

Dünaamiline ja elegantne

EES...

Uus LOGAN ühendab endas stiili ja töökindluse, mida peegeldavad uue kujundusega kaitseraud, Y-kujuline LED-tulede joon ja kroomitud radiaatorvõre. 

...KÜLJEL...

Uue kujundusega uksed ja ukselingid ning veelgi jõulisemad rattakoobaste laiendid - uus LOGAN rõhutab oma uuenenud välimust. 

...JA TAGA. 

Uuenenud kere tagaosa ühildub harmooniliselt esiosa uue disainiga: uus kaitseraud, peidetud pakiruumi avamisnupp, horisontaalsed jooned ja uus tuledejoon. 

Ruumikas ja ergonoomiline salong

Juhiistme ja rooli uued reguleerimisvõimalused lisavad mugavust ning salongi pearuum ja laius puusade kõrgusel on ühed parimad omas klassis. 

Täpne viimistlus

Ergonoomiline juhtnuppude paigutus, kvaliteetsed materjalid, tekstiiliga kaetud armatuurlaud ja uksepaneelid...Uus LOGAN avaldab muljet oma kaasaegse stiiliga. 

Vaata galeriid