LODGY

Väline disain ja sisekujundus

Sinine Dacia Lodgy mahtuniversaal ruumikas 7-kohaline pereauto reisimiseks

Mahtuniversaal reisimiseks

Dacia Lodgy väliskujundus eristub oma soliidsusega ning salong erakordse ruumikusega. Kere esiosa ilmestavad Dacia margiidentiteedile iseloomulikud elemendid. Individuaalsust rõhutavad omakorda esivõre, rõhutatud kaitserauad ning laiad tuled ees ja taga.

Dacia Lodgy mahutavus 7 kohta ruumikas 3 istmerida

Ruumikus ja erakordne mugavus

Dacia Lodgy pakub 7 täismõõdus istekohta* ning rekordiliselt palju ruumi 3. istmereas, eriti põlvede ja istmekõrgusel.

Tänu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavale 2. istmereale* on pakiruumi mahtu võimalik veelgi suurendada. Klappides kokku või eemaldades kolmanda rea istmed, saab 2-kohalises paigutuses pakiruumi mahtu suurendada kuni 2 617 dm3 (207 dm3 7-kohalise paigutuse korral). Madal laadimiskõrgus lisab mugavust suuremate asjade transpordil ning panipaikade maht salongis ulatub 30 liitrini*.

* Sõltuvalt versioonist

Dacia LODGY Stepway

Stepway versioonis Dacia Lodgyt eristab jõuline siluett, mis on inspiratsiooni saanud krossoverite segmendist.

Väline disain

Dacia Lodgy Stepway on äratuntav eriliste kujunduselementide poolest:
- satiinkroomi värvi eesmine ja tagumine põhjakaitse;
- esivõre ja musta värvi dekoratiivliist;
- satiinkroomi värvi udutulede ümbrised,
- musta värvi rattakoopad,
- 16" stiliseeritud terasveljed Bayadere, katusereelingud ja tumeda metalli värvi küljepeeglite korpused.

Sisekujundus

Dacia Lodgy Stepway salong on viimistletud pealisõmblustega polstriga, mille istmete seljatugedel on STEPWAY tikand. Näidikud ja ventilatsiooniavad on ümbritsetud elegantse raamistusega mis harmoneerub kenasti keskkonsooli kontuuridega.

Veelgi mugavama sõiduasendi saavutamiseks saab reguleerida juhiistme, ökonahaga kaetud rooli ja esiistmete peatugede kõrgust.

Dacia Lodgy eelised

Hinda mahtuniversaal Dacia Lodgy praktilisust. Ruumikas Dacia Lodgy mahutab mugavalt 5 või 7 reisijat. Hinda selle mitmekülgsust!

Sisemine ruum

Ruumikas salong

Dacia Lodgy pakub ruumikat salongi, 7 täismõõdus istekohta* ja rekordiliselt palju ruumi 3. istmereas põlvede kõrgusel. Nii nagu juht, võivad ka kõik reisijad, kes mahtuniversaal Lodgyga sõidavad, nautida mugavust ja vabadust ning tunda end nagu kodus...

* Sõltuvalt versioonist

Pakiruum

Dacia Lodgy kohaneb sinu vajadustega

Tänu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavale 2. istmereale* on pakiruumi mahtu võimalik veelgi suurendada. Klappides kokku või eemaldades kolmanda rea istmed, saab 2-kohalises paigutuses pakiruumi mahtu suurendada kuni 2 617 dm(207 dm7-kohalise paigutuse korral). Madal laadimiskõrgus lisab mugavust suuremate asjade transpordil ning panipaikade maht salongis ulatub 30 liitrini*.

* Sõltuvalt versioonist

Ja veelgi rohkem

Avasta Dacia Lodgy tugevad küljed

Väline disain

Mahtuniversaal reisimiseks

Dacia Lodgy väliskujundus eristub oma soliidsusega ning salong erakordse ruumikusega. Kere esiosa ilmestavad Dacia margiidentiteedile iseloomulikud elemendid. Individuaalsust rõhutavad omakorda esivõre, rõhutatud kaitserauad ning laiad tuled ees ja taga.

Interjöör

Ruumikas ja mugav salong

Tehnoloogiad

Hea varustusega

Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all.

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Võimaldab määrata auto püsiva sõidukiiruse või maksimaalse kiiruse. Valitud kiirust saab korrigeerida roolil asuvate nuppude abil. Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidiku* kasutamine muudab auto juhtimise veelgi ohutumaks.

*Sõltuvalt versioonist

Pardakompuuter*

Edastab juhile ajakohaseid sõiduandmeid, nagu eeldatav läbisõit tankimiseni, kütusekulu, läbisõit, keskmine kiirus, järgmine hoolduse aeg…

*Sõltuvalt versioonist

Tagumine parkimisabisüsteem*

Tagumine parkimisabisüsteem lihtsustab kõikide manöövrite sooritamist, kindlustab suurema mugavuse ja lihtsustab auto igapäevast kasutamist.

*Sõltuvalt versioonist

Töökindlus ja ohutus

Ohutu reisimine

ESC (Electronic Stability Control)

ESC (elektrooniline stabiilsuskontroll) on aktiivne ohutussüsteem, mis toetab sõiduki teelpüsimist kurvides.

Turvapadjad

Kui paigaldad lapse turvatooli kõrvalistmele, lülita turvapadi kindlasti välja. See lihtne liigutus tagab maksimaalse turvalisuse.

Isofix

Isofix lasteistmete kinnitussüsteem on kolmel istekohal 2. istmereas.

Reguleeritava kõrgusega peatoed ees ja taga

Reisijate mugavuse ja turvalisus tagamiseks saab peatugede kõrgust reguleerida.

Varustustasemed

  • STEPWAY COMFORT

    STEPWAY COMFORT

    Alates 17 490 €
      LODGY STEPWAY COMFORT (standard equipment)

Prev Next