SANDERO

Dacia Sandero

Veelgi kaasaegsem ja atraktiivsem disain

Dacia Sandero atraktiivne ja dünaamiline disain:
› uus kroomitud esivõre,
› uut valgustuskontseptsiooni tutvustav tulede joon,
› uued valuveljed ning uued dekoratiivsed ilukilbid.

Hoolikalt viimistletud interjöör

Uus Dacia Sandero on muutunud nii väljast kui seest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid.* Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.
Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks.

* Sõltuvalt versioonist


Tutvu Dacia Sandero mõõtmetega

Mõõtmed (mm)
A Teljevahe 2589
B Kogupikkus 4069
C Esiülend 827
D Tagaülend 653
H Koormata sõiduki kõrgus 1519
H1 Koormata sõiduki kõrgus avatud tagaluugiga 761
H2 Pakiruumi ava kõrgus 622
L1/L2 Kogulaius ilma/koos kokkuklapitud
küljepeegliteta/-ga
1733 / 1994

Väline disain ja sisekujundus

Lase ennast võrgutada

Veelgi kaasaegsem ja atraktiivsem disain

Uus Dacia Sandero on stiilne ja kaasaegne auto. Sujuvad jooned, ilmekad kumerused, uus kroomitud esivõre, uus ja moodne naaritsapruun kerevärv, uued esi- ja tagatuled ning uued valuveljed ja ilukilbid annavad autole veelgi dünaamilisema ja kaasaegsema väljanägemise. Atraktiivne esimesest silmapilgust!

 

Hoolikalt viimistletud interjöör

Uus Dacia Sandero Stepway on muutunud nii väljast kui seest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid.* Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.

* Sõltuvalt versioonist 

 

Avar ja mugav salong

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks. Sinu ees on ideaalne linnaauto, sinu igapäevane kaaslane, mis pakub optimaalset mugavust sõltumata sellest, kas sõidad üksi või koos kaaslastega.

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks. 

 

Mugavus

Rohkem ja paremini sama hinna eest

Veelgi mugavam kasutus

Uuel Dacia Sanderol on nüüd elektrilised aknatõstukid nii esi- kui ka tagaustel.* Lisaks on juhi kasutuses impulsslüliti, mis võimaldab akent ühe puudutusega avada ja sulgeda

*Sõltuvalt versioonist

12 V pistik taga

Uus 12 V pistik salongi tagaosas võimaldab reisijatel oma mobiilseid seadmeid laadida.

*Sõltuvalt versioonist

Juhiistme käetugi

Uue Dacia Sandero varustuses on nüüd uut tüüpi kõrgem ja veelgi mugavam juhiistme käetugi.

*Sõltuvalt versioonist

Konditsioneer

Uue Dacia Sandero efektiivne konditsioneerisüsteem on lihtsalt juhitav ning pakub häid võimalusi sisetemperatuuri reguleerimiseks.

*Sõltuvalt versioonist

Tehnoloogia ja multimeedia

Muuda auto juhtimine lihtsamaks

Tagumine parkimisabisüsteem koos tagurduskaameraga

Kõikide manöövrite sooritamine on lihtne ja muretu! Tagumine parkimisabisüsteem* hoiatab helisignaalide abil Uue Dacia Sandero juhti takistusele lähenemisest. Veelgi suurema mugavuse ja turvalisuse saavutamiseks saab süsteemile liita tagurduskaamera.

*Sõltuvalt versioonist

Mäeltstardiassistent

Rakendub automaatselt kui tee tõus on piisavalt järsk. Pidurirõhk jääb ka pärast piduripedaali vabastamist mõneks sekundiks peale, mis välistab auto tagasiveeremise ning võimaldab ka järsul tõusul autoga rahulikult liikuma hakata.

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Võimaldab määrata auto püsiva sõidukiiruse või maksimaalse kiiruse. Valitud kiirust saab korrigeerida roolil asuvate nuppude abil. Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidiku* kasutamine muudab auto juhtimise veelgi ohutumaks.

*Sõltuvalt versioonist

Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all. 

*Sõltuvalt versioonist

 

Dacia Plug&Radio*

Multimeediasüsteem Dacia Plug&Radio on suure ekraaniga autoraadio, mille esipaneelil on USB-port ja 3,5 mm audiopistik ning millel on Bluetooth®ühendus ja kaugjuhtimispult rooli all. Bluetooth® tehnoloogia võimaldab ühest küljest käed-vabad režiimis telefoni kasutada, telefoniraamatut sünkroniseerida ja kõnede ajalugu vaadata, kuid teisest küljest ka kaasaskantavatelt seadmetelt läbi nelja autokõlari oma lemmikmuusikat kuulata.

*Sõltuvalt versioonist

Ohutus

Reisi turvaliselt

Reisijate kaitse

5-aastase tehasegarantiiga (või kuni 100 000 km) kaetud Uus Dacia Sandero tagab kindlalt juhi ja reisijate turvalisuse. Oma panuse sellesse annavad näiteks tugevdatud kerekonstruktsioon, esi- ja külgmised turvapadjad, Isofix lapseistmete kinnitussüsteem välimistel tagumistel istekohtadel ja reguleeritava kõrgusega peatoed.

Väljalülitatav kaassõitja turvpadi

Kui tekib vajadus lapsetool kõrvalistmele paigaldada, tuleb lapse maksimaalse turvalisuse huvides kaassõitja turvapadi kindlasti välja lülitada.

Juhtimisabisüsteemid

Uue Dacia Sandero varustuses on ABS-pidurid koos hädapidurdusassistendiga, elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC) ja veojõukontroll (ASR), mis tagavad efektiivse pidurduse ja sõiduki parema stabiilsuse.

Varustustasemed

 • ACCESS

  € 7 590 Alates
  ACCESS
   ABS-pidurid + pidurdusassistent
   -elektrooniline stabiilsuskontroll ESP
   roolivõim
   -esiturvapadjad (kaassõitjal väljalülitatav), külgturvapadjad
   -3-punkti turvavööd, kinnitamata turvavöö puhul hoiatussignaal
   -ISOFIX-kinnitused
   -istmepolster Access
   -1/3-2/3 suhtes allaklapitav tagaiste
   -4-astmeline salongiküte
   -soojendusega tagaakna klaas, klaasipuhastiga
   -uste väliskäepidemed musta värvi
   -15" rehvid plekkvelgedel
   -rehviparanduskomplekt
   -rehvirõhu kontrollsüsteem
   -S&S-start ja stopp isekäivitussüsteem
 • AMBIANCE

  € 8 890 Alates
  AMBIANCE
   (lisaks Access varustusele)
   -kere värvi kaitserauad
   -Dacia Plug & Radio (radio MP3, Bluetooth,USB)
   -kaugjuhtimisega kesklukustus
   -esiuste elektrilised aknatõstukid
   -pagasiruumi valgustus
   -udutuled
   -istmepolster Ambiance
 • LAUREATE

  € 9 990 Alates
  LAUREATE
   (lisaks Ambiance varustusele)
   -mehaaniline kliimaseade
   -teekonnakompuuter
   -elektriliselt reguleeritavad ja soojendusega küljepeeglid
   -istmepolster Laureate
   -kere värvi uste väliskäepidemed ja küljepeeglite korpused
   -reguleeritava kõrgusega roolisammas, juhiiste ja turvavööd
   -15" veljed ilukilpidega

Prev Next