SANDERO STEPWAY

€ 11 690 Alates

Väline disain ja sisekujundus

Veelgi silmapaistvam maasturi-stiil

Maasturile omane välimus rõhutab uue mudeli off-road stiili. 

Uus, veelgi isikupärasem kroomitud esivõre, kõrgendatud kliirens, mattkroomid põhjakaitsed ees ja taga, mustad rattakoobaste ja küljekarpide kaitseliistud, kroomitud summutiots, udutuled ja katusereelingud - kõik need muudavad auto veelgi dünaamilisemaks ja kaasaegsemaks.

Avar ja mugav salong

Uus Dacia Sandero Stepway on muutunud nii väljast kui seest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid. Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks.

Väline disain ja sisekujundus

Atraktiivne esimesest silmapilgust

Veelgi silmapaistvam maasturi-stiil

Uus Dacia Sandero Stepway on stiilne ja see hakkab silma. Maasturile omane välimus rõhutab uue mudeli off-road stiili. Uus, veelgi isikupärasem kroomitud esivõre, kõrgendatud kliirens, mattkroomid põhjakaitsed ees ja taga, mustad rattakoobaste ja küljekarpide kaitseliistud, kroomitud summutiots, udutuled ja katusereelingud - kõik need muudavad auto veelgi dünaamilisemaks ja kaasaegsemaks.

 

Avar ja mugav salong

Istu rooli ja tunne rõõmu ruumikast interjöörist - viis täismõõdus istet ja üks suurimaid pakiruume omas segmendis. Auto salong on varustatud mitmete funktsionaalsete lahendustega nagu 1/3 - 2/3 süsteemis kokkuklapitavad tagaistmete seljatoed või kogu perele kergesti ligipääsetavad uued ja läbimõeldud panipaigad. Me mõtlesime kõigele, et sinu argipäevad rooli taga võimalikult muretud oleks. Sinu ees on ideaalne linnaauto, sinu igapäevane kaaslane, mis pakub optimaalset mugavust sõltumata sellest, kas sõidad üksi või koos kaaslastega.

 

Hoolikalt viimistletud interjöör

Uus Dacia Sandero Stepway on muutunud nii väljast kui seest. Uus polster, uued ventilatsiooniavad, uus keskkonsool uute kujunduselementidega, uus nelja kodaraga rooliratas ja uued mattkroomid sisustusdetailid.* Muutunud interjöör ja kaasaegsed uuendused lisavad autole väärtust ja väärikust.

*Sõltuvalt versioonist

 

Mugavus

Rohkem ja paremini sama hinna eest

Veelgi mugavam kasutus

Uuel Dacia Sandero Stepwayl on nüüd elektrilised aknatõstukid nii esi- kui ka tagaustel.* Lisaks on juhi kasutuses impulsslüliti, mis võimaldab akent ühe puudutusega avada ja sulgeda.

*Sõltuvalt versioonist

12 V pistik taga

Uus 12 V pistik salongi tagaosas võimaldab reisijatel oma mobiilseid seadmeid laadida.

*Sõltuvalt versioonist

Juhiistme käetugi

Uue Dacia Sandero Stepway varustuses on nüüd uut tüüpi kõrgem ja veelgi mugavam juhiistme käetugi.

*Sõltuvalt versioonist

Konditsioneer

Uue Dacia Sandero Stepway efektiivne konditsioneerisüsteem on lihtsalt juhitav ning pakub häid võimalusi sisetemperatuuri reguleerimiseks.

*Sõltuvalt versioonist


Tehnoloogia ja multimeedia

Muuda auto juhtimine lihtsamaks

Tagumine parkimisabisüsteem koos tagurduskaameraga

Kõikide manöövrite sooritamine on lihtne ja muretu! Tagumine parkimisabisüsteem* hoiatab helisignaalide abil Uue Dacia Sandero juhti takistusele lähenemisest. Veelgi suurema mugavuse ja turvalisuse saavutamiseks saab süsteemile liita tagurduskaamera.

*Sõltuvalt versioonist

Mäeltstardiassistent

Rakendub automaatselt kui tee tõus on piisavalt järsk. Pidurirõhk jääb ka pärast piduripedaali vabastamist mõneks sekundiks peale, mis välistab auto tagasiveeremise ning võimaldab ka järsul tõusul autoga rahulikult liikuma hakata.

Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik

Võimaldab määrata auto püsiva sõidukiiruse või maksimaalse kiiruse. Valitud kiirust saab korrigeerida roolil asuvate nuppude abil. Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidiku* kasutamine muudab auto juhtimise veelgi ohutumaks.

*Sõltuvalt versioonist

Multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution

Suure, 7" (18 cm) puutetundliku ekraaniga ning lihtsalt ja intuitiivselt juhitav multimeediasüsteem MEDIA NAV Evolution* koondab endas navigatsiooni, raadio, 3,5 mm audiopistiku ja USB-pordi ning audio voogesitust ja käed-vabad telefoni kasutust võimaldava Bluetooth® ühenduse. Süsteemi kuulub 4 kõlarit ning juhtimispult rooli all. 

*Sõltuvalt versioonist

 

Dacia Plug&Radio*

Multimeediasüsteem Dacia Plug&Radio on suure ekraaniga autoraadio, mille esipaneelil on USB-port ja 3,5 mm audiopistik ning millel on Bluetooth®ühendus ja kaugjuhtimispult rooli all. Bluetooth® tehnoloogia võimaldab ühest küljest käed-vabad režiimis telefoni kasutada, telefoniraamatut sünkroniseerida ja kõnede ajalugu vaadata, kuid teisest küljest ka kaasaskantavatelt seadmetelt läbi nelja autokõlari oma lemmikmuusikat kuulata.

*Sõltuvalt versioonist


Ohutus

Reisi turvaliselt

Reisijate kaitse

5-aastase tehasegarantiiga (või kuni 100 000 km) kaetud Uus Dacia Sandero tagab kindlalt juhi ja reisijate turvalisuse. Oma panuse sellesse annavad näiteks tugevdatud kerekonstruktsioon, esi- ja külgmised turvapadjad, Isofix lapseistmete kinnitussüsteem välimistel tagumistel istekohtadel ja reguleeritava kõrgusega peatoed.

Väljalülitatav kaassõitja turvpadi

Kui tekib vajadus lapsetool kõrvalistmele paigaldada, tuleb lapse maksimaalse turvalisuse huvides kaassõitja turvapadi kindlasti välja lülitada.

Juhtimisabisüsteemid

Uue Dacia Sandero varustuses on ABS-pidurid koos hädapidurdusassistendiga, elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC) ja veojõukontroll (ASR), mis tagavad efektiivse pidurduse ja sõiduki parema stabiilsuse.

Varustustasemed

 • AMBIANCE

  € 9 290 Alates
  AMBIANCE
   ABS-pidurid + hädapidurdusassistent
   -Elektrooniline stabiilsuskontroll + veojõukontroll
   -Juhi turvapadi
   - Kaassõitja turvapadi väljalülitamisvõimalusega
   - Külgturvapadjad
   -Musta värvi välimised uksekäepidemed ja küljepeeglite korpused
   -Musta värvi kaitserauad
   -15" terasveljed
   -Roolivõimendi
   -Rehvirõhu kontrollsüsteem
   -60/40 süsteemis kokkuklapitav tagaiste
   -Musta värvi salongi uksekäepidemed
   - ISOFIX-kinnitussüsteem tagarea külgmistel istmetel
   - Rehviparanduskomplekt
   - Soojenduse ja klaasipuhastiga tagaakna klaas
   -12V pistik
   -Kerevärvi kaitserauad
   -Kaugjuhtimisega kesklukustus
   -Elektrilised esiaknad
   -Udutuled
   -DACIA PLUG & RADIO (raadio MP3, Bluetooth®, roolilt juhitav, USB/jack, ilma CD-ta
   -Pagasiruumi valgustus
   -ainult Stepway Ambiance: Look Stepway: kahe värviga katusereelingud (must/metallhall), kroomitud udutulede ümbrised, Stepway logo esiukse paneelil, suurendatud kliirens, kerevärvi kaitserauad
   -
 • LAUREATE

  € 11 490 Alates
  LAUREATE
   (lisaks AMBIANCE varustusele)
   -Mehaaniline kliimaseade
   -Kerevärvi küljepeeglite koprused
   -Kerevärvi välimised uksekäepidemed
   -Reguleeritava kõrgusega esiistmete turvavööd
   -Parkimisabi taga
   -Reguleeritava kõrgusega rool
   -Reguleeritava kõrgusega juhiiste
   -Elektrilised, soojendusega küljepeeglid
   -Kahe värviga kaitserauad (ees ja taga)
   -Musta värvi välimised uksekäepidemed
   -Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
   -Nahkkattega rool ja käigukangi nupp
   -16" terasveljed BAYADERE halli värvi
   -Look Stepway: satiinkroomi värvi udutulede ümbrised, kahe värviga katusereelingud (must/metallhall), kroomitud udutulede ümbrised, Stepway logo esiukse paneelil, suurendatud kliirens, kerevärvi kaitserauad
   -
 • SL CELEBRATION

  € 12 090 Alates
  SL CELEBRATION
   (lisaks STEPWAY LAUREATE varustusele)
   - MEDIA NAV EVOLUTION (multimeediasüsteem: navigatsioon, raadio, Bluetooth®, USB/jack)
   -Parkimisabi taga
   -Sinist värvi ventilatsiooniavade liistud
   -Musta värvi tekstiilist istmekatetel sinist ja halli värvi detailid + Stepway logo
   -Musta värvi küljepeeglite korpused
   -6" terasveljed CELEBRATION kahevärviliste ilukilpidega
   -CELEBRATION märgis
   -

Prev Next