Uus SANDERO STEPWAY

Uus SANDERO STEPWAY

Uus SANDERO STEPWAY

UUS DACIA SANDERO STEPWAY

Disain

KAASAEGNE JA VASTUPIDAV LINNAMAASTUR
 

Efektne siluett, selged ja horisontaalsed jooned, uus Y-kujuline leedtulede joon ja kõrgem kliirens -
Uus Dacia Sandero Stepway esitleb täiesti uut disaini, rõhutades oma linnamaasturlikkust.
Mugav interjöör üllatab oma multifunktsionaalse keskkonnaga, milles ootavad sind unustamatud seiklused.

Tõelisel jõuline linnamaasturi stiil - Eristuv esiosa, mida ilmestavad uue kujundusega radiaatorivõre ja uus Y-kujuline tuledejoon.Külgedel kõrgem kliirens, kohandatavad katuseraamid, külgmised kaitseliistud, harmooniliselt integreeritud rattakoopaservad, teemantläikega valuveljed. Y-kujuline tagatulede joon, uue kujundusega kaitseraud, lingiga integreeritud tagaluugi avamisnupp, uued kaitseliistud ja antenn katuse tagaosas. 
Ergonoomiline ja uuenduslik interjöör - Panoraamne näidikutepaneel, käetoe ja panipaikadega kõrge keskkkonsool, suur 8" ekraan, mis võimaldab infot lugeda
ilma silmi teelt kõrvale pööramata.Dünaamikat peegeldav viimistlus - uued ukselingid, eriline Stepway polster, dünaamilisust rõhutavad oranžid õmblused, 
eksklusiivne Stepway märgistus.

 

INTUITIIVSUS, PRAKTILISUS JA MITMEKÜLGSUS

MUGAVUS JA MITMEKÜLGSUS

Praktiline varustus
 

Sõida iga päev parimates tingimustes tänu kaasaegsele varustusele, mis muudavad uue Sandero Stepway kasutamise puhtaks naudinguks! Vabakäe-võtmekaart, panipaigaga keskmine käetugi ja automaatne parkimispidur - see on varustus, millest ei saa keelduda!

Sandero Stepway kõrgendatud kliirens muudab iga teekonna läbimise lihtsaks. Kui aga on vaja midagi transportida, kasuta selleks multifunktsionaalset pakiruumi, mille mahtu saab tagaistmete kokkuklappimisel veelgi suurendada, või kohandatavaid katuseraame.

JUHIABI- JA OHUTUSSÜSTEEMID

See, mis sulle kõige olulisem on!

Sõltumata sellest, kas sõidad linnas või maanteel, aitab Uue Sandero Stepway kaasaegne varustus sul rooli taga end rahulikult tunda ning ohutut sõitu nautida:

Aktiivne hädapidurdusassistent (AEBS)
Automaatne hädaabiteavitussüsteem E-call

Eesmine ja tagumine parkimisabisüsteem ning tagurduskaamera
Pimenurga jälgimissüsteem
Mäeltstardiassistent
Automaatne parkimispidur
Kiirusepiirajaga püsikiirusehoidik
Elektriline roolivõimendi

MULTIMEEDIA

Kaasaegsed tehnoloogiad

Jälgi suure, 8" keskmise ekraani abil kogu olulist infot, ilma et peaksid silmi teelt kõrvale pööramata. Sellel on nutitelefoni ekraani dubleerimisfunktsioon, multimeediasüsteem Media Control, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ ühilduvus, telefon, raadio, GPS, multimeedia... Ühenda oma nutitelefon Bluetooth'i®, 3,5 mm audiopistiku või USB-liidese abil.

SÄÄSTLIKUD MOOTORID

Võidukas kooslus! Vähenda kütusekulu ja kulutusi hooldusele meie mootorite abil, mis on loodud vastama sinu igapäevastele vajadustele.
LPG ja bensiin.