City Motors - Dacia / Broneeri keretööd

Broneeri keretööd

BRONEERI AEG KERETÖÖDELE

1. Kahjustada saanud autot palume näitama tulla Teile sobival ajal E-R 8-17. Kohapeal kogume kokku vajalikest dokumentidest koopiad, vormistame kahjuavalduse ja edastame kindlustusele.

2. Seejärel vaatame sõiduki töökojas üle, mille käigus pildistame kahjud ning fikseerime need kirjalikult (ajaline kulu keskmiselt koos välipesuga 40 minutit, suuremate vigastuste puhul kauem). Kui sõiduk on liiklemiseks ohutu, siis tagastame selle kuni meiepoolse remondikutseni.

3. Peale ülevaatust asume koostama remondikalkulatsiooni, mille edastame kindlustusele koos vajalike kahjumaterjalidega keskmiselt 2 tööpäeva jooksul (suuremate kahjude puhul nädala või enama aja jooksul).

4. Seejärel asub kindlustus kahjumaterjale ja remondikalkulatsiooni läbi töötama ning pärast seda väljastatakse garantiikiri ehk kinnitus sõiduki remondiks (ajaline kulu keskmiselt 1-2 nädalat, politseiuurimiste puhul kauem).

5. Garantiikirja saabudes võtame ise ühendust, kooskõlastame remondisoovi ja asendusauto vajaduse ning tellime varuosad. Tarneaeg on keskmiselt kuni 1 nädal (vahel ka enam).

6. Kui varuosad on saabunud, siis kutsume sõiduki remonti.

7. Väiksemad kahjud taastame 1-3 tööpäeva jooksul, keskmised kuni töönädala ja suuremad pikema aja jooksul.

8. Taastusremondi lõppedes teostame kvaliteedikontrolli ja kui kõik on nõuetele vastav, kutsume Teid sõidukile järgi. Sõiduki kahju ülevaatamisest remondi alguseni kulub keskmiselt 3-4 nädalat.


Sõidukite taastamisel lähtume nn. „Heast tavast“, mille kohta saab lugeda siit