City Motors - Dacia / Kontakt

Kontakt

Google map

Müügiosakond

+372 626 4070

E-R
9:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Arlin Vooremäe
Arlin Vooremäe Suurkliendihaldur

City Motors Laagri 508 2308
arlin.vooremae@citymotors.ee

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

City Motors Laagri +3725067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Martin Kenzap
Martin Kenzap Kasutatud autode müügikonsultant

City Motors Laagri 5300 9134
martin.kenzap@citymotors.ee

Sander Kirss
Sander Kirss Kasutatud autode müügijuht

City Motors Laagri 510 6780
sander.kirss@citymotors.ee

Tauno Lillma
Tauno Lillma Müügikonsultant

City Motors Laagri 56389239
tauno.lillma@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

City Motors Laagri 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Teenindus

+372 626 4090

E-R
8:00 - 17:00
L
Suletud

Kristjan Kõverik
Kristjan Kõverik Järelteeninduse juht

City Motors Laagri
523 4875
kristjan.koverik@citymotors.ee

Mikk Krull
Mikk Krull Meister

City Motors Laagri 626 4090
mikk.krull@citymotors.ee

Andres Hermann Ritval
Andres Hermann Ritval Meister

City Motors Laagri 626 4090
andres.ritval@citymotors.ee

Martti Jõenurm
Martti Jõenurm Vanemmeister

City Motors Laagri 626 4090
martti.joenurm@citymotors.ee

Janek Õunamägi
Janek Õunamägi Arendus-ja kvaliteedijuht

City Motors Laagri 626 4090
janek.ounamagi@citymotors.ee

Raul Aava
Raul Aava Tehnikadirektor

City Motors Laagri 626 4076
raul.aava@citymotors.ee

Varuosad

+372 626 4080

E-R
8:00 - 17:00

Tõnu  Sükijainen
Tõnu Sükijainen Varuosade osakonna juhataja

City Motors Laagri 626 4080
tonu.sukijainen@citymotors.ee

Vahur Paart
Vahur Paart Laojuhataja

City Motors Laagri 626 4080
vahur.paart@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

+372 626 4070

Tambet  Liblik
Tambet Liblik Keretööde meister

City Motors Laagri 53009703
tambet.liblik@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

City Motors Laagri 5382 7732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

+372 626 4070

Kristina Kaasik
Kristina Kaasik Müügisalongi administraator

City Motors Laagri 626 4070
info@citymotors.ee

Airi Rätsep
Airi Rätsep Administratiivjuht

City Motors Laagri 626 4070
airi.ratsep@citymotors.ee

Hanna Pruulsen
Hanna Pruulsen Ostujuht

City Motors Laagri 626 4070
hanna.pruulsen@citymotors.ee

Kadi Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

City Motors Laagri +372 55 609 513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Raamatupidamine
Raamatupidamine

City Motors Laagri 626 4070
arved@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

City Motors Laagri 6 264 070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht / Juhatuse liige

City Motors Laagri
515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

City Motors Lasnamäe

Müügiosakond

+372 638 9300

E-R
9:00 - 18:00
L
10:00 - 15:00

Mihkel Kärner
Mihkel Kärner Partnersuhete- ja äriklientide projektijuht

City Motors Lasnamäe +3725067504
mihkel.karner@citymotors.ee

Jevgeni Nikiforov
Jevgeni Nikiforov Müügikonsultant

City Motors Lasnamäe
53 75 3138
jevgeni.nikiforov@citymotors.ee

Marina Vlassova
Marina Vlassova Müügikonsultant

City Motors Lasnamäe 51 506 01
marina.vlassova@citymotors.ee

Tõnu Tuisk
Tõnu Tuisk Müügikonsultant

City Motors Lasnamäe 511 1111
tonu.tuisk@citymotors.ee

Marko Eberlein
Marko Eberlein Kasutatud autode müügikonsultant

City Motors Lasnamäe 5024849
marko.eberlein@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari
Jüri-Bruno Asari Müügijuht

City Motors Lasnamäe 51 510 13
lasnamae@citymotors.ee

Viktoria Aleksandrov
Viktoria Aleksandrov Müügisalongi administraator

City Motors Lasnamäe 638 9200
lasnamae@citymotors.ee

Teenindus

+372 638 9290

E-R
8:00 - 17:00
L
10:00-15:00

Ken Jõgeda
Ken Jõgeda Järelteeninduse juht

City Motors Lasnamäe 638 9290
ken.jogeda@citymotors.ee

Mark Pihlakas
Mark Pihlakas Töödevastuvõtja-meister

City Motors Lasnamäe 638 9290
mark.pihlakas@citymotors.ee

Marek Varipuu
Marek Varipuu Meister

City Motors Lasnamäe 638 9290
marek.varipuu@citymotors.ee

Aleksandr Volmre
Aleksandr Volmre Hooldenõunik

City Motors Lasnamäe 638 9290
aleksandr.volmre@citymotors.ee

Enni Britta Esna
Enni Britta Esna Töödevastuvõtja-meister

City Motors Lasnamäe 638 9290
enni.britta.esna@citymotors.ee

Janek Markovski
Janek Markovski Töödevastuvõtja-meister

City Motors Lasnamäe 638 9290
janek.markovski@citymotors.ee

Varuosad

+372 638 9255

E-R
8:00 - 17:00

Gert Lemmsalu
Gert Lemmsalu Varuosade müügikonsultant

City Motors Lasnamäe 638 9255
gert.lemmsalu@citymotors.ee

Rait Murumets
Rait Murumets Varuosade müügikonsultant

City Motors Lasnamäe +372 638 9255
rait.murumets@citymotors.ee

Kere- ja värvitööd

+372 638 9272

E-R
08:00 - 17:00

Jessica Must
Jessica Must Keretööde meister

City Motors Lasnamäe 638 9272
50 16 099
jessica.must@citymotors.ee

Sergei Doll
Sergei Doll Keretööde nõunik

City Motors Lasnamäe 638 9272
52 336 01
sergei.doll@citymotors.ee

Deniss Solovjov
Deniss Solovjov Keretööde nõunik

City Motors Lasnamäe 638 9272
53 447 834
deniss.solovjov@citymotors.ee

Aldo Sander
Aldo Sander Keretööde osakonna juhataja

City Motors Lasnamäe 638 9272
53 827 732
aldo.sander@citymotors.ee

Haldus

+372 638 9200

Kadi Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

City Motors Lasnamäe +372 55 609 513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

Jüri-Bruno Asari Asari
Jüri-Bruno Asari Asari Müügijuht / Juhatuse liige

City Motors Lasnamäe 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Jaanus-Peeter Palm
Jaanus-Peeter Palm Tegevjuht / Juhatuse liige

City Motors Lasnamäe 6 264 070
jaanus.palm@citymotors.ee

Müügiosakond

+372 736 7890

E-R
08:00 - 17:00
L
10:00 - 15:00

Aimar Sepa
Aimar Sepa Ärikliendihaldur

City Motors Tartu 736 7890
5368 3148
aimar.sepa@citymotors.ee

Kristofer Paalberg
Kristofer Paalberg Müügikonsultant

City Motors Tartu 5300 9734
kristofer.paalberg@citymotors.ee

Teenindus

+372 736 7892

E-R
8:00 - 17:00
L
Suletud

Romet Jurman
Romet Jurman Hooldusnõunik

City Motors Tartu 736 7892
romet.jurman@citymotors.ee

Kaia Kõrge
Kaia Kõrge Hooldusnõunik

City Motors Tartu 736 7892
kaia.korge@citymotors.ee

Martti Zukker
Martti Zukker Järelteeninduse juht

City Motors Tartu 736 7892
5346 5741
martti.zukker@citymotors.ee

Silver Lutsuveer
Silver Lutsuveer Keretööde meister

City Motors Tartu 56960160
silver.lutsuveer@citymotors.ee

Andrus Käära
Andrus Käära Töökoja juhataja

City Motors Tartu 736 7892
andrus.kaara@citymotors.ee

Aivar  Tõrva
Aivar Tõrva Tehnik-garantiimeister

City Motors Tartu 736 7892
aivar.torva@citymotors.ee

Varuosad

+372 736 7891

E-R
8:00 - 17:00
L
Suletud

Alar  Lubi
Alar Lubi Varuosade müügikonsultant

City Motors Tartu +37251973535
varuosad.tartu@citymotors.ee

Haldus

+372 736 7893

Kadi Askileiskiri
Kadi Askileiskiri Turundusjuht

City Motors Tartu +372 55 609 513
kadi.askileiskiri@citymotors.ee

Triin Priimägi
Triin Priimägi Müügisalongi administraator

City Motors Tartu 7367 893
triin.priimagi@citymotors.ee

Juhatus

+372 626 4070

Jaanus-Peeter  Palm
Jaanus-Peeter Palm

City Motors Tartu 6 264 070
jaanus.palm@citymotors.ee

Jüri-Bruno Asari Asari
Jüri-Bruno Asari Asari Müügijuht / Juhatuse liige

City Motors Tartu 515 1013
jyri.asari@citymotors.ee

Edasimüüja Kuressaares Warma Auto OÜ

Autode müük

+372 453 0122

E-R
8:30 - 17:30

Teenindus, Varuosad

+372 453 0122

E-R
8:30 - 17:30

Edasimüüja Narvas Albion Motors OÜ

Autode müük

+372 356 9333

E-R
8:00 - 18:00
L
9:00 - 15:00

Teenindus

+372 35 69 337

E-R
8.00 - 18.00
L
9.00 - 15.00